Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас

Файловий архів

Мета школи: Удосконалення навчально-виховного процесу , пошук шляхів підвищення ефективнсті та якості уроку, оволодіння інтерактивними педагогічними технологіями та їх впроваждення у навчання та виховання , національно-патріотичне виховання учнів.

Мета методичної роботи: Підвищення результативності навчально- виховного процесу

Мета виховної роботи: Формування патріотичних та громадянських якостей особистості учня, засобами національно-патріотичного виховання.

Девіз роботи колективу: Якщо хочеш змінити світ на краще, почни це робити із себе не завтра, а сьогодні, з цієї хвилини…
Наша історія
Ванчиківецькій школі більше ста двадцяти п"яти років:
В 1884 була відкрита школа в селі.
У 1921 р. відкривається чотирьохрічна початкова школа
В 1927 році будується нова школа. На базі початкової школи відкривається школа сільського господарювання.
З 1951 року до 1961 - середня школа.
З 1961 року до 1999 - неповна середня школа.
3 1999 року по даний час – середня школа.
8 листопада 2001 року – відкриття нової школи.

Школа - це не просто стіни, коридори, класи. Це, в першу чергу, ті чудові люди, які тут працюють, вкладають свою душу в своїх учнів, віддають їм часточку свого серця, радіють їхнім перемогам і засмучуються поразок. Це ще й учні, які за період навчання з маленьких «каченят» перетворюються на «лебедів» і потім, розлетівшись по всьому світу, все життя несуть в собі любов до своєї школи, своїх вчителів. Це і батьки, які довірили незміцнілі душі своїх дітей вчителям. Це й добрі, славні традиції, які зародилися в цих стінах і передаються з покоління в покоління.

Наше сьогодення
Присакар Альона Вікторівна
Заступник з навчально-виховної роботи
Костіна-Кніжницька Анастасія Вікторівна
Заступник з виховної роботи
Суружиу Неля Вікторівна

Викладацький склад: 37 вчителів
За наслідками атестації:
учителів-методистів - 4,
старших учителів - 3,
учителів вищої категорії - 19,
учителів І категорії -5,
учителів ІІ категорії - 5,
учителів-спеціалістів - 16.

15 педагогів - це досвідчені вчителі, які мають стаж роботи 20 і більше років.
бібліотекарів -1,
медсестра - 1,

Наші успіхи
Ми - колектив однодумців, які, дотримуючись високого рівня ділової етики і ефективної взаємодії, працюємо для того, щоб школа стала тим закладом, де почесно й престижно працювати, де кожен учитель може зробити успішну професійну кар'єру та підвищити педагогічну майстерність. Обраний нами шлях забезпечення особистісно-орієнтованої освіти ґрунтується на принципах доцільності, послідовності, науковості, гуманізації. Ми не зупиняємось на досягнутому і знаходимось у постійному пошуку.

Розділи:

1 підрозділ, 1 файл | Автор: Турку Сергій Дінувич