Під таким гаслом пройшов виховний захід у 11-А класі Ванчиківецької ЗОШ .
Метою якого було вшанувати пам'ять героїв Небесної сотні,прищеплювати любов до Батьківщини , виховати патріотичну свідомість , розвивати бажання стати гідними громадянами України.
Учні закликали згадати у їхніх молитвах усіх Героїв , які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять усіх невинно убитих згуртує нас ,живих,дасть нам силу та волю,мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.У жалобі схилимо голови . Вони згасли як зорі.

Класний керівник 11 –А класу
Ванчиківецької ЗОШ
Масловська Людмила Серафимівна

În mod tradițional, în prima săptămână a lunii februarie, școala noastră, cu ușile larg deschise, și-a întâlnit absolvenții, iar profesorii și-au deschis larg brațele și sufletul pentru fiecare dintre ei.
I-am avut alături pe absolvenții anului 2008 care ne-au purtat pașii prin împărăția copilăriei și adolescenței lor. Împreună am urmărit și un program artistic prezentat de elevii școlii.

Наші учні знову перші в змаганнях з волейболу. 31 січня в спортзалі Новоселицької гімназії пройшли змагання першості з волейболу серед юнаків в залік 73-ї районної спартакіади школярів. Перше місце здобули учні нашої школи. На даний час юнаки готуються до обласної спартакіади школярів, яка відбудеться 16 лютого у місті Новоселиця.
Вітаємо всіх учасників з перемогою!

În perioada 15-19 ianuarie la noi în școală s-a organizat Săptămâna eminesciană cu multiple activități : expoziție de carte , recitări din poezia eminesciană,, filme documentare, audiții – versuri ale poetului pe muzică, expoziție de lucrări plastice inspirate de opera poetică eminesciană.

11-13 січня учні 9-10 класів Ванчиківецької ЗОШ відвідали столицю нашої країни - місто Київ

Дорогі друзі!

Щиро і сердечно вітаємо вас із Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!
Хай Новий рік увійде у ваші оселі з добром і радістю, злагодою і достатком, з надією і натхненням
для нових здобутків.
Нехай ці величні зимові свята, як і всі дні наступного року, будуть щедрими на любов і
доброту, взаєморозуміння і повагу, а Різдвяна Зоря запалить у ваших серцях
вогонь віри, надії і впевненості у здійсненні найзаповітніших бажань.
Хай ваше життя осяє Боже благословення, а оптимізм утвердить вас на добрі справи.
Зичимо міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку та щасливої долі вам і вашим родинам!
Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!

31 грудня 2017 о 17:32 | Присакар А. В. | немає коментарів

Напередодні Нового року ми неодмінно чекаємо дива і відчуваємо надію на те, що в наступному році все обов'язково вийде. 28 грудня 2017 року у нашій школі святкували Новий рік . Святкування відбулося у дві зміни: 1-4 класи – новорічний ранок «Казкова феєрія» та 5-11 класи – новорічний карнавал «Новорічне диво».

29 грудня 2017 о 17:27 | Чебан А. В. | немає коментарів

День Святого Миколая – священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі і неприємності і згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно.

19 грудня 2017 о 17:08 | Чебан А. В. | немає коментарів

6 грудня в спортзалі Ванчиківецької ЗОШ відбувся товариський матч з волейболу між вчителями та учнями. Перемогу святкувала збірна вчителів з рахунком 2:1.

8 грудня 2017 о 09:17 | Роман В. К. | немає коментарів

6 грудня на урочистій лінійці були підведені підсумки військово-спортивного конкурсу "Козацький турнір", проведеного до Дня Збройних Сил України.

8 грудня 2017 о 09:09 | Роман В. К. | немає коментарів

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль школи у підготовці учнів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед навчальним закладом.

5 грудня 2017 о 16:55 | Суружиу Н. В. | немає коментарів

Мабуть,кожному здається , що СНІД існує десь далеко , і зовсім нас не стосується. Про те не так. Легковажність чи необачність може призвести до трагічних наслідків .

1 грудня 2017 о 16:47 | Єремія Ж. Р. | немає коментарів

Кожна дитина по- своєму талановита, але для розвитку таланту необхідне терпіння та наполеглива праця.

25 листопада 2017 о 10:05 | Чебан А. В. | немає коментарів

На сторінках міжнародного календаря 6 жовтня - Всесвітній день посмішки, який закликає вкрай позитивно впливати на настрій всіх людей.

6 листопада 2017 о 14:43 | Єремія Ж. Р. | немає коментарів

Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… На Україну напав ворог. І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.

21 вересня 2017 о 11:34 | Присакар А. В. | немає коментарів