Новини проекту
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас

Новини

Зображення
8 листопада 2018 року, вчителі французької мови та учні нашої школи взяли участь в урочистому відкритті Року французької мови, яке відбулося у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Учасники насолодилися протягом двох годин французькою мовою, французькою музикою та танцями.

9 листопада о 12:14 | Присакар А. В. | немає коментарів

Національна Дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей. Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей.

Історія – це пам'ять людського суспільства, його свідомість і совість, засіб самоочищення, виховання прийдешніх поколінь.

Осінь – час ярмаркувати!
12 жовтня 2018 року у Ванчиківецькій ЗОШ вже традиційно відбувся благодійний ярмарок «Свято золотої осені».

З нагоди Дня вчителя 5 жовтня у Ванчиківецькій ЗОШ відбувся День шкільного самоврядування. Цього дня до роботи взявся новий педагогічний колектив - а саме старшокласники нашої школи, які проводили уроки у 1-9-х класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися.

Всесвітній день туризму – свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, розширення кругозору дітей та юнацтва та виховання моральних якостей молодого покоління, формування здорового способу життя.

28 вересня о 07:40 | Чебан А. В. | немає коментарів

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир - це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього.

21 вересня о 16:54 | Чебан А. В. | немає коментарів

Спорт – невід’ємна складова людського життя. Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям.

17 вересня о 12:06 | Чебан А. В. | немає коментарів

День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

4 вересня о 15:04 | Чебан А. В. | немає коментарів

Ось нарешті прийшло те довгоочікуване свято про яке мріє кожен школяр — випускний вечір. Це свято повинне запам'ятатися на все життя. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок в школі, останній дзвінок, і ось довгоочікуваний випускний. Перегортаючи календар, день за днем , випускники з хвилюванням чекають цього вечора.

Діти – це наші квіти. Під таким гаслом сьогодні 1 червня у нашій школі відбулося свято присвячене Міжнародному дню Захисту Дітей - прекрасне свято радості та надії. Для вихованців пришкільного табору «Сонечко» був організований святковий концерт, різноманітні конкурси, інтерактивні ігри. Також для дітей організували веселу дискотеку із запальними танцями.

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.
По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у Ванчиківецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Шкільне подвір’я було наповнене усміхненими дітьми з букетами в руках, у яких вже незабаром розпочнуться літні канікули.

У середу 16 травня до нашої школи завітали студенти Новоселицького медичного коледжу БДМУ та інстуктором Червоного Хреста по першій допомозі провели навчальне заняття на тему "Що ми знаємо про кір?" та практичне заняття по наданню першої домедичної допомоги з учнями старших класів. Діти та вчителі тренувались на манекені проводити серцево-легеневу реанімацію та штучну вентиляцію легень. Студенти також роздали просвітницьку літературу по даній темі.

Що року у травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами.

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, нерозгубитися у випадках виникнення надзвичайних ситуацій 4 травня 2018 року у Ванчиківецької ЗОШ відбувся День цивільного захисту.

20-21 квітня 2018 року рій "Отамани" Ванчиківецької ЗОШ змагался у І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Урочисте відкриття І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відбулося на території Новоселицького міського стадіону .

Коли сонце підіймається все вище, коли його лагідне проміння все з більшою ласкою зігріває нашу Землю, коли зима відступає з останнім таненням снігу, тоді нашому оку відкривається людський негатив – сміття.
Напередодні Великодніх весняних свят педагогічний та учнівський колектив Ванчиківецької ЗОШ долучились до наведення належного порядку на території школи .

Наближається велике свято - Великдень або ж Воскресіння Христове! Це одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя. І саме напередодні цього великого свята на центральній площі міста Новоселиця відбувся районний фестиваль-конкурс "Розквітай, писанко!". Метою цього конкурсу було відродження та збереження народних традицій щодо виготовлення писанок, виявлення талановитої та обдарованої учнівської молоді.

30 березня о 11:07 | Чебан А. В. | немає коментарів

Від 12.03.2018 року по 19.03.2018 року у Ванчиківецькій ЗОШ практичним психологом Єремією Ж.Р була проведена Декада антиалкогольної, антитютюнової та антинаркотичної пропаганди, з метою профілактики шкідливих звичок та усвідомлення найважливіших цінностей в житті кожної людини.

19 березня о 11:04 | Єремія Ж. Р. | немає коментарів

23 лютого у Сокирянах відбувся фінал обласних змаганнь з волейболу в залік 73-ї обласної спартакіади школярів.За результатами змагань І місце посіла наша команда хлопців під керівництвом вчителів фізичної культури Стримбу В.В. та Сака М.І. Тепер наша команда представлятиме Чернівецьку область на Всеукраїнських змаганнях з волейболу.