Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас

Новий Рік у школі

Дата: 29 грудня 2017 о 17:27, Оновлено 15 лютого о 11:11
Автор: Чебан А. В.
117 переглядів

Напередодні Нового року ми неодмінно чекаємо дива і відчуваємо надію на те, що в наступному році все обов'язково вийде. 28 грудня 2017 року у нашій школі святкували Новий рік . Святкування відбулося у дві зміни: 1-4 класи – новорічний ранок «Казкова феєрія» та 5-11 класи – новорічний карнавал «Новорічне диво».

Традиційно, учні початкових класів водили хороводи, танцювали, хизувалися новорічними костюмами, представляли новорічні флешмоби та зачитували цікаві новорічні привітання. Це все захопило не тільки учнів початкових класів, а і всіх гостей свята.

Наше свято не обійшлося і без традиційних гостей Діда Мороза та Снігуроньки, які відзначилися своєю креативністю та активністю.

Учні 5-11 класів також підготували привітання та музичні номери і достойно та красиво представили свої класи.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.