Екскурсія до міста Київ

Дата: 14 січня о 12:04, Оновлено 12 лютого о 15:21
Автор: Роман В. К.
72 перегляда

11-13 січня учні 9-10 класів Ванчиківецької ЗОШ відвідали столицю нашої країни - місто Київ

Незабутні враження діти отримали від побаченого - мальовничих берегів Дніпра, історичних пам'яток, сучасних споруд. Відвідали Київський національний універсітет ім. Т.Г.Шевченка, Верховну Раду України, Меморіал "Батьківщина-Мати", Києво-Печерську Лавру, мальовничий Хрещатик, Майдан Незалежності, місця де відбувалися події Революції Гідності (хвилиною мовчання вшанували пам ять Героям Небесної Сотні ), Меморіал жертвам голодомору, Стадіон ім.Лобановського, Поштову площу, і звичайно - Новорічну ялинку на Софійський площі. Діти отримали велике задоволення від екскурсії.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.